Programmas apguve sniedz jaunu, daudzpusīgu skatījumu Dabas vides estētiskajās dimensijās, dalībniekam nodrošinot daudzveidīgu tehniku un metodisko paņēmienu apguvi, viņa radošai pašizteiksmei un profesionālo kompetenču pilnveidei. Programma dod iespēju apgūt inovatīvu un aprobētu – Dabas vides estētikas metodi, kas pielietojama kā plaša spektra profesionāls instruments darbā ar dažāda vecuma cilvēkiem, atbalstot viņu fiziskās un emocionālās pašregulācijas gaitu, sekmējot apzināšanās procesus.
Programmas struktūra un praktiskās realizācijas modelis ir tapis, balstoties 33 gadu pieredzē un pētījumos.
Programmas mērķauditorija: Pedagogi, speciālie, sociālie pedagogi, logopēdi, fizioterapeiti, asistenti u.c. speciālisti.
Programmas mērķis: Skolotājiem un speciālistiem dot iespēju apgūt inovatīvu un aprobētu – Dabas vides estētikas metodi, kas pielietojama kā plaša spektra profesionāls instruments darbā ar dažāda vecuma cilvēkiem, atbalstot viņu fiziskās un emocionālās pašregulācijas gaitu, sekmējot apzināšanās procesus.
Plānotie rezultāti (iegūtās un pilnveidotās kompetences):
1. Atbilstoši kompetenču pieejā balstīta vispārējā izglītības satura nosacījumiem, nodrošinātas izglītojamo pamata zināšanas, prasmes un attieksmes izmaiņas Dabas vides estētikas (DVE) metodes 4 pamatjomās;
2. Nodrošinātas sākotnējās zināšanas Dabas vides estētikas teorētiskajā pamatojumā un saistīto zinātņu aspektos;
3. Izglītojamie ieguvuši prasmes organizēt darbu ar dabas materiāliem atbilstoši metodiskajām un tehnoloģiskajām prasībām (Dabā un telpās), ievērojot drošības noteikumus un izglītojamo sagatavotībai atbilstošus nosacījumus, stiprināta skolotāju/speciālistu personības radošuma un profesionālo spēju izaugsme;
4. Izglītojamajiem apgūstot spēju plānot un vadīt nodarbības, atbilstoši DVE metodes nosacījumiem, nodrošināta mūsdienīga lietpratības izglītība un kopveseluma pieeja bērnu/ izglītojamo personības tapšanas procesos, dalībnieku apgūtais mācību saturs un praktiskā pieredze sekmēs speciālista daudzpusīgu prasmju veidošanos metodes profesionālā pielietojumā.
Mācību norises veids: klātienē un/vai attālināti.
Pieteikšanās līdz 28.02.2025.